Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Проект "Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп" PDF Печать

       

The EU4Energy Initiative covers all EU support to improve energy supply, security and connectivity, as well as to promote energy efficiency and the use of renewables in the Eastern Partner countries Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Moldova and Ukraine. It does this by financing projects and programmes that help to reform energy markets and to reduce national energy dependence and consumption. Over the longer term, this makes energy supply more reliable, transparent and affordable, thus reducing energy poverty and energy bills for both citizens and the private sector.

                                                     
                            

17.04.2018

Дитячий садочок №10 продовжує енерговиховання!

17 квітня 2018 року, у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, відбувся тематичний захід для батьків.

Під час заняття батьки взяли участь у вікторині  «Допоможіть врятувати нашу Планету», ознайомилися з порадами щодо раціонального використання енергії вдома, що були розроблені дітьми, та обмінялися власним досвідом щодо енергозбереження.

 

 

 

 

27.03.2018

27 березня у міській раді відбулася стартова зустріч з питань здійснення реконструкції будівлі гімназії.

Головне завдання зустрічі - впровадження практичних енергозберігаючих заходів у рамках проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за грантової підтримки Європейського Союзу.

Зустріч була зосереджена на організаційно-технічних питаннях виконання робіт, тому, крім міської проектної команди, до участі долучилися  технічні експерти Команди підтримки програми «Угода Мерів - Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) Дмитро Іваненко та Андрій Удовик, представники підрядної організації та спеціалісти, які здійснюватимуть авторський нагляд за виконанням робіт на об’єкті.

Під час обговорення експерти ще раз наголосили на відповідальності, яку несе проектна команда та замовник, зауваживши, що від якості будівельних робіт залежить успішність проекту в цілому.

У рамках зустрічі, експерти відвідали об’єкт, провівши огляд конструктиву будівлі, та узгодили ряд технічних дій для досягнення завдань проекту.

 

 

 

26.03.2018

Підсумки "Години Землі" у Конотопі!

Місто Конотоп як учасник ініціативи Європейської Комісії, зі сталого енергетичного розвитку міст – Угоди Мерів, усвідомлюючи важливість питання збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, приєдналося до всесвітньої кампанії «Година Землі 2018».

На підтримку акції в нашому місті було проведено ряд заходів, у тому числі заходів з комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за грантової підтримки Європейського Союзу.

 

Напередодні «Години Землі», 22 березня, спеціалізована школа №2 долучилася до «Години Землі», провівши інтерактивний брейн-ринг «Smart House - Розумний дім!» для учнів шостих класів. До участі у заході долучилися управління економіки та відділ освіти міської ради, батьки та представники громадської організації «Міжрегіональний інститут розвитку громад».

 

 

 

 

 

 

 

Учасники шкільної енергокоманди «Гефіас», виступаючи у ролі експертів,  поділилися своїм досвідом та за допомогою міні обладнання, продемонстрували як працюють справжні сонячні панелі. Під час досліду діти переконалися, що «зеленої» енергії, виробленої маленькою моделлю сонячної панелі, достатньо для повноцінної роботи однієї лампи чи зарядки мобільного телефону.

Кожна з трьох команд брейн-рингу працювала над формуванням практичних енергозберігаючих порад для різних типів будівель: від багатоповерхівки та приватного житлового будинку до шкільної будівлі. Усі рекомендації та поради обов’язково поповнять скарбничку інформаційного пункту з енергозбереження, що вже рік знаходиться у школі №2.

 

 

 

 

 

23 березня вихователі дошкільного навчального закладу №10 «Ялинка» організували для дітей квест-гру «Допоможемо матінці-природі!». Отримавши лист від матінки-природи, діти почали міркувати як їй допомогти: спочатку дізналися «що забруднює повітря та воду?», познайомилися з видами джерел енергії, а потім намалювали план дій.

У кожному закладі освіти були проведені тематичні виховні години. Під час занять учні показали гарні знання з основ енергозбереження, були активними та не байдужими до глобальних екологічних проблем.

 

 

 

Протягом тижня у бібліотеках міста діяли експозиції присвячені «Годині Землі», книжкові виставки «Природи дивосвіт». Працівники центральної міської бібліотеки провели для читачів екологічний бібліомікс «Планета наша – світ живий!». Усіх бажаючих було запрошено на перегляд тематичної літератури. Бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки завітали до учнів 3-х класів з цікавою акцією «Всі ми діти твої наша рідна Земля». Не залишили нікого байдужими цікаві конкурси й вікторини, загадки про навколишнє середовище, про воду, повітря, флору і фауну Землі. Учні не тільки корисно й весело провели час, але й розширили свій світогляд, розвинули кмітливість, навчилися пізнавати нове.

У цьому році Всесвітній фонд природи зробив акцент на збереженні біорізноманіття нашої планети. Тому, міський краєзнавчий музей не залишився осторонь цієї події та провів, у залі природи музею, для вихованців навчально-виховного комплексу «Казка» пізнавальну екскурсію-лекцію про флору та фауну нашого міста.

Енергосвідомі мешканці міста також приєдналися до глобальної події, – «Година Землі» та вимкнули о 20:30  світло та не важливі електроприлади. За інформацією Конотопського району електромереж, який долучився до участі в акції здійснивши контрольні заміри споживання електроенергії у м.Конотоп, починаючи з 20.30 до 21.30 енергоспоживання по місту зменшилося майже на 1,15 МВт, що рівне зменшенню викидів СО2 на 1740 кг та еквівалентне посадженню 696 дерев!

Вже сьогодні, кожна людина має можливість змінити ставлення до природи на краще. Можна одноразово приєднатися до всесвітньої природоохоронної кампанії «Година Землі» та вимкнути світло лише на одну годину, або можна почати постійно заощаджувати такі необхідні енергетичні ресурси та не завдавати шкоди навколишньому світу.

 

 

 

19.03.2018

Засідання робочої групи проекту!

 

19 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітньої галузі м.Конотоп», що впроваджується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.
Ключовим питанням, що обговорювалось на засіданні було предметне виконання робіт з реконструкції будівлі міської гімназії.
Також, члени робочої групи узгодили основні напрямки інформаційно-комунікаційних заходів, що заплановані до Всесвітньої кампанії «Година Землі 2018».

 

 

 

 

 

12.03.2018

Відбір  виконавця для здійснення технічного нагляду за реконструкцією!

У рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що  реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, оголошується відбір виконавця, що надаватиме послуги з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції будівлі Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області по вул.Бр.Радченків,21 (підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп).

Пропозиції подаються на фірмовому бланку (у разі наявності)  за підписом керівника (печатка за наявності).

У пропозиції має бути вказана вартість послуги з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції Об’єкту без ПДВ (зазначити чи є виконавець платником ПДВ);  інформація про досвід у здійсненні технічного нагляду  за виконанням робіт, що фінансувалися за рахунок міжнародного фінансового ресурсу; примітка про ознайомлення з технічним завданням та підтвердження щодо спроможності виконати усі вимоги технічного завдання.

Пропозиції мають бути надані у термін до 30 березня 2018 року включно в електронному (сканований документ) вигляді:

-          Відділу освіти Конотопської міської ради –  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

-          Управлінню економіки Конотопської міської ради – Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Контактні телефони: (05447) 6 60 17, 6 61 66

Технічне завдання

 

 

27.02.2018

Дитячий садочок №10 продовжує енерговиховання!

27 лютого 2018 року, у рамках виконання завдань комунікаційного плану проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів міста Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу», до вихованців садочку №10 завітав «Енерголічильник».

Під час тематичного виховного заходу: «Лічильник в гостях у дітей!»,  діти в ігровій формі дізналися навіщо здійснюється облік споживання енергоресурсів, відгадували загадки та переглянули слайди щодо правил енергозбереження «Як заощаджувати!».

Крім того, наприкінці заняття вихователь провела бесіду «Земля – наш великий будинок!» і діти самостійно склали поради для ощадливого енергоспоживання.

 

 

 

22.02.2018

Утеплений дитячий садочок №10 «Ялинка» показує перші результати енергоекономії!

У рамках впровадження завдань проекту «Підвищення енергоефективності закладів освітньої сфери м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, у дитячому садочку №10 «Ялинка» було утеплено покрівлю, 8 фасадів, замінено вікна та двері, влаштовано рекуперативну систему вентиляції.

Згідно з Планом верифікації впроваджені заходи, у січні місяці, мали забезпечити 30,36% економії, фактично ж досягнуто показника на рівні 30,58%. І це при тому, що неутепленою залишилися четверта частина площі фасаду.

Після завершення повного комплексу робіт на об’єкті, економія теплової енергії зростатиме.

 

 


17.02.2018

 

15 лютого 2018 року розпорядженням міського голови №31-ОД затверджено Комунікаційний план проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп»,  що впроваджується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.

 

 

 

 

 

 

12.02.2018

Позитивний досвід роботи проектної команди!

 

 

 

 

 

 

 

На минулому тижні міська команда проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп»,  що впроваджується за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу,  приймала колег ІІ етапу Програми  «Угода Мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP) з міста Суми.

Менеджер проекту Гапєєва Людмила поділилася власним досвідом та особливостями впровадження окремих технічних та організаційних заходів проекту, розповіла з якими труднощами зіткнулася проектна команда.  В рамках візиту гості відвідали демонстраційний об’єкт – дитячий садочок №10 «Ялинка».

 

 

06.02.2018

Оголошено тендер на реконструкцію гімназії!

У рамках впровадження завдань проекту «Підвищення енергоефективності закладів освітньої сфери м.Конотоп» (ENPI/2014/342-068), що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу,  6 лютого 2018 року оголошено процедуру закупівлі за об’єктом: «Реконструкція будівлі Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області по вул. Бр.Радченків,21 (підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп)».

Реконструкція об’єкту включає: посилення конструкцій будівлі, улаштування системи вентильованого фасаду, утеплення покрівлі, заміну вікон та дверей, утеплення фундаменту та інше.  Планова вартість робіт становить 15,3 млн.грн.

Тендерна документація розміщена у системі публічних закупівель ProZorro -

https://www.dzo.com.ua/tenders/2047634. Подання пропозицій до 21.02.2018.

 

 

23.01.2018

Засідання робочої групи проекту

23 січня 2018 року у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Степанченка відбулося засідання робочої групи з реалізації проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що впроваджується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу.

Ключове питання, що розглядалося на засіданні, - оголошення тендеру на виконання робіт з реконструкції будівлі міської гімназії. Також, члени робочої групи узгодили основні напрямки інформаційно-комунікаційних заходів, що впроваджуватимуться протягом 2018 року у рамках проекту.

 

 

 

18.01.2018

Планується оголошення тендеру на термосанацію бюджетної будівлі!

У рамках впровадження завдань проекту «Підвищення енергоефективності закладів освітньої сфери м.Конотоп» (ENPI/2014/342-068), що реалізується у місті за рахунок грантової підтримки Європейського Союзу, наприкінці січня 2018 року заплановане проведення процедури закупівлі за об’єктом: «Реконструкція будівлі Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області по вул. Бр.Радченків,21 (підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп)».

Реконструкція об’єкту включає: посилення конструкцій будівлі, улаштування системи вентильованого фасаду, утеплення покрівлі, заміну вікон та дверей, утеплення фундаменту та інше. Орієнтовна вартість робіт становить 15 млн.грн.

До моменту оголошення тендеру, з питаннями щодо загальної характеристики об’єкта та видів робіт можна звертатися до розробника проектної документації  КП «Проектно-виробниче Архітектурно-планувальне бюро» - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Тендерна документація буде розміщена у системі публічних закупівель ProZorro -  https://www.dzo.com.ua/.

 

 

 

09.01.2018

Скайп-конференція з Командою підтримки проекту

9 січня 2018 року відбулася скайп-конференція з Командою підтримки CoM-DeP «Угода Мерів –Демонстраційні проекти» щодо впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», який  реалізується у місті за рахунок фінансової підтримки Європейського Союзу. Дана робоча скайп-нарада передбачала заслуховування поточної звітності за проектом та уточнення плану заходів на 2018 рік. Під час наради були обговорені питання щодо підготовки до проходження тендерних процедур, проведених комунікаційних заходів.

 

 

 

_______________________

Ці публікації було створено за підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Energy. За  зміст публікацій повну відповідальність несе Конотопська міська рада. Зміст публікацій не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

This publications has been produced with the assistance of the European Union in the framework of the EU4Energy Initiative. The contents are the sole responsibility of Konotop City Council and can in no way be taken to reflect the views of the European Union.