Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

оголошення PDF Печать

Формуємо оновлений склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при виконавчому комітеті Конотопської міської ради

На виконання Указу Президента від 13 жовтня 2015 року № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки», наказу управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від 08.02.2017 №43-ОД «Про реалізацію молодіжної політики в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді» та з метою виховання громадянина – патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, а також визначення ефективних механізмів системної взаємодії органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства у питаннях національно-патріотичного виховання формується склад координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання  при виконавчому комітеті Конотопської міської ради.

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Конотопської міської ради (далі – Координаційна рада) є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним міським головою з метою забезпечення координації діяльності з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста, а також внесення пропозицій щодо сприяння постійному вдосконаленню роботи з національно-патріотичного виховання, співпраці органів місцевого самоврядування,  підприємств, установ та  організацій, діяльність яких скерована на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Персональний склад координаційної ради формується за пропозиціями відповідних територіальних підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань.

До складу координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадського суспільства.

Пропозиції просимо надавати до 28 вересня 2018 у письмовій формі до відділу  Конотопської міської ради  у справах молоді та спорту (пр. Миру 8, каб. 411, конт. Тел.6-61-32, або 0961749324 Ольга).