Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

В міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського відбулася науково-історична конференція – «круглий стіл» «Конотопська битва - шлях до самовизначення» PDF Печать

36736146_1012952188882958_6154186783635537920_o7 липня 2018 року у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського відбулася науково-історична конференція – «круглий стіл» «Конотопська битва - шлях до самовизначення», з нагоди відзначення 359-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року».
В роботі науково-історичної конференції взяли участь науковці та краєзнавці з Києва, Сум, Ніжина, Конотопа, вчителі історії, бібліотекарі, представники громадськості міста і району. Конференцію відкрила директор міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського Наталія Верба, яка привітала учасників конференції. До учасників конференції та гостей заходу звернулася з вітальним словом начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, яка звернула увагу на велике значення цієї події для мешканців Конотопа і ознайомила присутніх з програмою святкування річниці в Конотопі.
В роботі конференції взяв участь і виступив з доповіддю «Озброєння українського війська часів Конотопської битви» член президії Національної спілки краєзнавців України, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Олег Корнієнко. З вітальним словом виступив керівник Північно-східного регіонального відділення Центру пам’яткознавства України Сергій Зозуля.
Велику цікавість присутніх викликала доповідь директора дитячої музичної школи №2 Тетяна Паренаго «Козацькі мотиви в творчості українських композиторів» та виступ тріо бандуристів дитячої музичної школи №2. Місцевий поет, член Національної спілки журналістів України, лауреат премії «Золоте перо» Микола Матвійчук прочитав вірші: Конотопщина моя мила» та «Сполох», присвячені славному козацтву. Науковий співробітник музею Шаміль Акічев виступив з доповіддю «Військові керівники України 1659 року». З доповіддю «Гетьман Іван Виговський» виступила науковий співробітник музею Ірина Капустіна. Вірші присвячені обороні Конотопа і Конотопській битві 1659 року прочитав краєзнавець, кореспондент міської газети «Конотопський край» Володимир Сахно. З доповіддю «Іван Сірко і Конотопська битва» виступив завідувач музею-садиби генерала М.І. Драгомирова Микола Салюк.
Присутні вшанували пам'ять загиблих героїв-захисників Конотопської фортеці та героїв Конотопської битви 1659 року хвилиною мовчання. Для гостей міста була проведена автобусна екскурсія «Пам’ятними місцями Конотопської битви».