Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Не втрачати пильність PDF Печать

DSC_0095Управління СБУ в Сумській області нагадує жителям регіону, що керівником Антитерористичного центру при СБУ з 12.08.2016 встановлено (згідно з Положенням про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92) рівень терористичної загрози «жовтий» (імовірна загроза).

З початку року з метою посилення рівня взаємодії між суб’єктами протидії тероризму, а також запобігання, своєчасного виявлення та припинення можливих терористично-диверсійних проявів регіональним підрозділом СБУ на території області проведено двадцять чотири спеціальних тренування та два антитерористичних навчання.

Спеціальні тренування проведено в кожному районі Сумщини, зокрема на військових об’єктах, в організаціях та підприємствах транспортного комплексу, нафтогазовидобувній галузі, у місцях масового перебування людей. Вони проводились з моделюванням ситуації щодо можливого мінування, використання умовними терористами безпілотних літальних апаратів, вчинення кібератак на об’єктах критичної інфраструктури тощо.

За їх результатами Координаційною групою АТЦ при УСБУ в Сумській області надано відповідні методичні рекомендації для кожного об’єкта щодо удосконалення системи захисту з урахуванням його специфіки та особливостей діяльності.

Також у регіоні проведено антитерористичні командно-штабні та тактико-спеціальні навчання за участю підрозділів Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, ДПС, органів влади та самоврядування, інших регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом. Їх головна мета – захист громадян, держави і суспільства від тероризму.

Навчальні антитерористичні заходи відбувались в умовах наближених до реальних бойових. Під час завершального етапу триденних навчань силові підрозділи виконали завдання із звільнення «заручників», яких за «легендою» захопили умовні «терористи» на міжнародному пункті пропуску «Велика Писарівка».

Проведений захід продемонстрував високий рівень взаємодії його учасників та їх готовність оперативно і професійно виконувати завдання підвищеної складності.

Зважаючи на прикордонний статус Сумської області, який обумовлює актуальність для регіону зовнішніх та внутрішніх загроз національній безпеці держави, Управління СБУ в Сумській області звертається до мешканців регіону і надалі з розумінням ставитись до проведення заходів, які сприяють посиленню рівня захисту від можливих терористичних загроз, а також не втрачати пильність.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації про протиправні дії, пов’язані з можливою терористичною або диверсійною діяльністю, просимо негайно повідомляти на цілодобову «лінію довіри» УСБУ в Сумській області (0542-) 610-069 або на електронну адресу Управління Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .