Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує: PDF Печать

За підсумками роботи у червні,  згідно з оприлюдненим рейтингом по Сумській області, відділ ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради серед 26 відділів у регіоні займає 2-ге місце, по Україні  31-ше.

Державний реєстр виборців — автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців» відомості, та користування ними, створена Центральною виборчою комісією для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (виборців).

За інформацією з сайту ЦВК станом на 30.06.2018 року на території Конотопської міської ради обліковується 63867 виборців.

У червні 2018 року видано 52 накази керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 651 виборця. Підготовлено 8 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних  по 52 виборцям.

Розглянуто 7  запитів виборців, які зареєстровані на тимчасово окупованій території Луганської, Донецької областей та Автономної Республіки Крим, відповідно до чинного законодавства їм надано роздрук персональних даних, що містяться у Державному реєстрі виборців.

Спільно з іншими відділами ведення Державного реєстру виборців опрацьовані відомості щодо можливих «кратних» включень по 2 виборцях. Проведено візуальний контроль у системі «Державний реєстр виборців» щодо    356 осіб, інформація щодо 62 осіб направлена для формування запитів з подальшим уточненням.

Створено в реєстрі, на підвідомчій території, 2 адреси (будинки) у яких за даними органу реєстрації Конотопської міської ради зареєструвалися 2 виборця.

Опрацьовано 15 судових рішення щодо визнання 15 осіб недієздатними. Також виконано 16 доручень розпорядника реєстру (ЦВК), що стосуються компетенції відділу щодо внесення змін у базі реєстру виборців.

Всі працівники відділу пройшли тестування на Web-сайті Служби розпорядника Державного реєстру виборців щодо перевірки рівня професійної підготовки для кваліфікованого ведення Реєстру.

Загальна оцінка справ та роботи відділу за місяць, яка визначається програмою автоматично 11,88  балів з 12 можливих.

 

Шановні виборці!

Звертаємо Вашу увагу, що персональні дані громадян включених до реєстру виборців є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних за телефоном — не розповсюджується.

Інформація щодо персональних даних надається лише за письмовим зверненням виборця відповідно до ст.20, ст.21 Закону України “Про Державний реєстр виборців”  і лише у передбаченому цими статтями обсязі.

Якщо у Вас виникатимуть питання  звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради з понеділка по п'ятницю за адресою: м. Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09.

У разі особистого звернення щодо уточнення персональних даних необхідно пред’явити паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України.

Також на сайті Центральної виборчої комісії в розділі "Державний реєстр виборців" за допомогою веб-сервісу "Особистий кабінет виборця" можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.20180703_153246