Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Рішення Виконавчого комітету Конотопської міської ради про заборону використання піротехнічних засобів на території м.Конотоп PDF Печать

Конотопська міська рада

Виконавчий комітет

Р і ш е н н я

 

від  31.05.2018  № 137

м. Конотоп

 

Про заборону використання

піротехнічних засобів

на території м.Конотоп

 

Відповідно до підпункту 2, пункту ”б”, статті 38, статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 24, 46 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" із змінами та доповненнями,  Указу Президента України від 30.04.2018 №116 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року “Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях” у зв’язку зі зміною формату широкомасштабної антитерористичної операції і кадровими змінами,

 

виконком міської ради  в и р і ш и в:

 

1. Заборонити використання піротехнічних засобів (салютів, феєрверків) на території міста до моменту завершення операції Об’єднаних сил на Донбасі, але, як виняток,  під час підготовки до відзначення державних свят та урочистостей, що проводяться в місті дозволити,  проведення святкових феєрверків відповідно до розпорядження міського голови, з дотриманням всіх заходів безпеки.

2.Відділу міської ради по роботі із суб’єктами підприємницької діяльності (начальник Журавель Н.М.) провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарської діяльності, що здійснюють її в галузі ресторанного господарства, щодо неухильного виконання п.1 цього рішення.

3.Сектору міської ради з питань внутрішньої політики (завідувач Бабенцов К.О.) оприлюднити дане  рішення у місцевих засобах масової інформації.

4.Відповідальність за виконання рішення покласти на суб’єктів господарювання закладів ресторанного господарства та фізичних осіб.

5.Організацію виконання даного рішення покласти на начальника Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області  Войцеховського Б.О. та начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами  Конотопської міської ради Мусієнка С.В.

6.Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Конотопської міської ради Мусієнку С.В. в разі використання піротехнічних засобів негайно інформувати міського голову.

7. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету від 13.08.2014 №209 "Про заборону використання піротехнічних засобів на території м.Конотоп" та від 18.07.2016 №212 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 13.08.2014 №209 "Про заборону використання піротехнічних засобів на території м.Конотоп".

8.Контроль за виконанням цього рiшення покласти на секретаря міської ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова                                                                                               А.Ю.Семеніхін

 

 

 

Мусієнко С.В. 2 32 08