Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Проведено нараду з головами квартальних комітетів міста PDF Печать

10 травня, під головуванням міського голови Артема Семеніхіна у великому залі засідань міської ради проведено нараду з головами квартальних комітетів міста, на якій було розглянуто 4 питання.

В роботі наради взяли участь секретар міської ради Олена Багрянцева, керівники відділів та управлінь міської ради (за списком), заступник начальника сектору превенції Конотопського ВПГУНП, директор КП «Муніціпалітет», дільничні інспектори поліції, голови квартальних комітетів (за списком), представники засобів масової інформації.

На початку наради виступив міський голова з питання щодо політичної ситуації в місті, надав обґрунтовані відповіді на запитання голів квартальних комітетів щодо благоустрою вулиць кварталів, громадського транспорту в місті та ін.

Про співпрацю дільничних інспекторів поліції з головами квартальних комітетів проінформував Новаков Сергій Анатолійович, заступник начальника сектору превенції Конотопського ВПГУНП.

З питання проведення в місті благодійної акції «Квітуче місто»  до голів квартальних комітетів звернулася Олена Багрянцева, секретар міської ради.

В ході свого виступу були висловлені слова подяки головам квартальних комітетів, які прийняли активну участь у наданні розсади квітів, що вже висаджені на території закладів освіти та культури. Збір розсади квітів ще триватиме до 15 травня, тому решта голів квартальних комітетів та мешканців кварталів матимуть змогу долучилися до цієї акції.

З питання щодо надання дотацій фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби проінформувала Олена Коваленко, заступник начальника управління економіки Конотопської міської ради.

Про порядок направлення дітей до оздоровчих закладів міста та України проінформував Олександр Книжник, начальник відділу міської ради у справах молоді і спорту.

Одне із головних питань, яке вже не вперше піднімається на подібних нарадах, питання благоустрою вулиць кварталів. В.о.начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Артем Колесников надав відповідну інформацію.

Окрім цього, посадовими особами міської ради були надані відповіді та роз’яснення на всі питання, які були порушені під час наради з головами квартальних комітетів.