Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Проводиться громадське слухання PDF Печать
grom_sluhannaДо виконавчого комітету Конотопської міської ради надійшов лист від громадських організацій м.Конотоп з пропозицією перейменувати вулицю Червонозаводську на вулицю Віктора Деняка – колишнього гендиректора НВО «Червоний металіст», заслуженого машинобудівника України та  почесного громадянина м.Конотоп. Згідно чинного законодавства проводиться громадське слухання з даного питання з 10.05.2018 до 12.07.2018 року.  Пропозиції (зауваження ) надсилати в письмовій формі на адресу: м.Конотоп, пр.Миру, 8 або на ел.адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript до 11.07.2018. на усні питання звертатись за тел.: 6 63 42 до заступника начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора міста Романіва Василя Олесьовича.

Деняк Віктор Андрійович
(історична довідка)
Народився 26 квітня 1933 р. в м.Дебальцеве Донецької області. Проживав в Конотопі в будинку по вул.Островського. Закінчив у 1966 р. Харківський інститут гірничого машинобудування, автоматики і обчислювальної техніки. З 1977 директор НВО завод «Червоний металіст». На пенсії з червня 2002 р. Помер 29.08.2016 р. у м.Конотоп.
Працював на Конотопському районному вузлі зв’язку, техніком-технологом, інженером-технологом, заступником головизавкому профспілки КЕМЗ, заступником директора КЕМЗ, заступником генерального директора виробничого об’єднання «Вуглеавтоматика», директор КЕМЗ, генеральний директор науково-виробничого об’єднання «Червоний металіст», заступником директора Конотопського науково-дослідного та проектно-конструкторського інституту «Автоматвуглерудпром», комерційним директором підприємства «Сатурн». За 20 років керівництва ним НВО «Червоний металіст» більш ніж одинадцятитисячний колектив заводу досягнув найвищих результатів трудової діяльності, виробляючи продукції більше трьохсот найменувань, яка користувалась попитом далеко за межами країни. Заслуги В.А. Деняка як директора в тому, що забезпечував кожному третьому конотопцю роботу, зарплату, умови життя, матеріального і культурного розвитку. За роки роботи Деняка В.А. збудовані багатоповерхові будинки по вул. Генерала Тхора, по вул. Лісового, триповерховий санаторій-профілакторій в с. Таранське, що влітку був як піонертабір, два дитячих комбінати, школу №1 (зараз гімназія), три нових цехи заводу (пластмас, ковальсько-термічний, кольорово-ливарний), семиповерховий інженерний корпус. Очолював міську Раду директорів підприємств, постійно обирався депутатом Конотопської міської ради, в якій активно працював, виконував плани і накази виборців, мешканців міста. Завжди працював на розвиток міста Конотоп. Був членом міської організації ветеранів війни і праці, збройних сил та органів правопорядку, член громадської організації «Діти війни», крайовим отаманом Сумської області генерал-майором козацтва. За час своєї трудової діяльності був назначений великою кількістю нагород за трудові досягнення.