Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Аліменти – це про майбутнє PDF Печать

P_20180305_162111_1_pЗа останні декілька місяців питання посилення захисту прав дитини на належне утримання не втрачає своєї актуальності, а боротьба зі злісними неплатниками аліментів лише набирає обертів, що супроводжується пошуком та застосуванням до горе-батьків все нових заходів примусу.

Переховувався в сусідній області та зухвало відмовлявся від сплати аліментів – у боржника з Шосткинського району  майже за 2 роки накопичилась заборгованість у розмірі майже 13 тисяч гривень. Варто було державним виконавцям обмежити чоловікові виїзд за кордон, як той за декілька днів сплатив весь борг.

Виконавчий лист, виданий Сумським районним судом ще у 2012 році передбачає розмір аліментів, які житель Сумського району має щомісяця сплачувати на користь своєї доньки, проте чоловік перестав матеріально забезпечувати дитину в грудні 2015 року. Станом на березень 2018 року заборгованість вже становить понад 17, 5 тисяч гривень.

Оскільки неплатник навіть не намагався виправити ситуацію, що склалась, державні виконавці знайшли вихід. Боржник необачно зареєстрував на себе земельну ділянку для будівництва індивідуальних гаражів, але не встиг скористатись нею, адже державні виконавці здійснили її опис та арешт.

Щоб житель Путивльського району погасив заборгованість зі сплати аліментів, досить було винести постанову про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України. Саме так, один документ приніс 18 тисяч гривень дитині, забутій рідним батьком.

Після того, як неплатнику аліментів з Ямпільського району було направлено для ознайомлення постанови про обмеження йогоу праві виїзду за кордон, керування транспортними засобами, праві користування зброєю та полювання, він швидко виплатив заборгованість у розмірі 27 тисяч гривень.

Дуже шкода, що велика кількість дорослих поводить себе як діти, по відношенню до тих, кого вони мають захищати й берегти, як найцінніший скарб.