Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» відсвяткував свій 10-ти річний ювілей PDF Печать
7 квітня 2017 року на базі міського будинку культури «Зоряний» відбувся святковий концерт з нагоди 10-ти річчя спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс».

З вітальним словом виступила начальник відділу культури і туризму міської ради Олена Шинкаренко, яка привітала керівників та колектив                        зі святом, побажавши успіхів, натхнення та перемог у подальшій роботі та подарувавши ювілярам сертифікат на екскурсійну поїздку.

Вітали ювілярів зі святом, говорили теплі слова на адресу керівників Антона та Алли Васюти, начальник відділу у справах молоді та спорту міської ради Ольга Качура, методист методичного кабінету відділу освіти  Марина Шерудило, директор Конотопської філії Європейського університету Юлія Ковальська, творчий колектив міського будинку культури «Сучасник» в особі директора Юлії Королевської та керівника художнього Наталії Прокопець.

До вітань долучилися і творчі колективи міста,  а саме: хореографічний колектив «Пролісок» дитячої школи мистецтв (керівник Світлана Гриненко), колектив сучасного танцю «Сузір’я» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ірина Корольова), спортивно танцювальний клуб «Сучасник» центру дитячої та юнацької творчості (керівник Марина Сіренко), хореографічний колектив ЗОШ №10 (керівник Алла Васюта), зразковий хореографічний колектив «Фри Денс» (керівник Людмила Омельченко), школа сучасного танцю «Степ Ап» (керівники Тетяна Грищенко та Наталія Прокопець) а також вокалісти: Ганна Романенко, Юлія Щербакова та Олена Селедець.

Прекрасні номери у виконанні самих керівників колективу та вихованців спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс» – стали окрасою концерту. Чудові танцювальні композиції, гарні костюми, сюрпризи і багато – багато квітів... таким вийшов ювілейний концерт спортивно-танцювального клубу «Еліт-Данс».17862366_1273249016045300_5864056247902227545_n