Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Конотопці відзначили День добровольця PDF Печать

V14 березня вперше в Україні на державному рівні вшанували учасників добровольчих батальйонів - тих, хто першим дав відсіч російському агресору. На жаль, більшість із них у цій нерівній боротьбі віддали життя за свою Батьківщину. Ті, кому вдалося вижити, сьогодні продовжують боронити свою, Богом дану,землю в складі підрозділів Збройних сил України.

Не лишилися осторонь цієї дати й конотопці. 14 березня біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні був проведений мітинг на знак вшанування подвигу українських добровольців, і, зокрема, загиблих жителів нашого міста. Вшанувати подвиг учасників добровольчого руху прийшли, здебільшого, учасники бойових дій, нинішні військовослужбовці, представники депутатського корпусу, волонтери, представники добровольчих батальйонів, представники міської ради та небайдужі мешканці міста.

Як і годиться, мітинг, який можна вважати народним віче, почався виконанням Славня. Після чого кожен охочий міг висловити свої думки і почуття з приводу ситуації в країні. Найпершим до громади звернувся представник Конотопської організації учасників бойових дій Геннадій Буренко,  сказавши, що насправді  добровольцями є не тільки хлопці, які без забезпечення формою і зброєю стали обличчя до обличчя з агресором,у тому числі й конотопці,  а й волонтери, які  добровільно допомагали й допомагають армії, учасники блокад проти торгівлі з Росією і навіть звичайні жителі, які підтримують їх теплим одягом, харчами та щирими словами. Також не можна забувати й про учасників Революції Гідності, адже вони фактично були першими добровольцями, які осмілилися висловити свій супротив тодішній злочинній владі.

Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Павло Кузь відслужив поминальну літургію за всіма загиблими в цій війні, закликавши громаду міняти суспільство, починаючи з себе, адже допоки кожен із нас не переосмислить свого призначення на цій землі й не викоренить зі свого серця байдужість, істотних зрушень в покращенні нашого з вами життя не буде.

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто віддав життя за Україну, та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні.