Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Згадали конотопчан - учасників Української революції 1917-1921 років PDF Печать

17200897_751379175040262_8207624729908381034_n11 березня в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім.О.М.Лазаревського, історик, публіцист, засновник благодійного фонду «Героїка» Павло Подобєд презентував власну наукову працю «З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків армії УНР». Велика виставкова зала музею зібрала місцевих краєзнавців, істориків та просто не байдужих до історії рідного краю мешканців міста. З цікавістю присутні слухали історії конотопців, що зі зброєю у руках боронили незалежність України у 1917-1921 роках. Трагічні події Перших визвольних змагань не оминули і Конотопський повіт Чернігівської губернії, що став ареною кривавих боїв вояків армії УНР під синьо-жовтим прапором проти білого і червоного ворога.

Автор не займався ідеалізацією персонажів книги та не мав на меті зробити з них «ікону», а зобразив їх якомога реалістичніше, з усіма їх позитивними і негативними рисами. У кожного з них була своя правда, і свій шлях для досягнення поставленої мети.

Присутній на заході міський голова Артем Семеніхін відзначив значущість даної книги для вивчення історії нашого краю та застеріг від повторення помилок понад сторічної давнини, коли проголошена українська державність була втрачена через відсутність єдності та внутрішні протиріччя.
Відомий український журналіст Ростислав Мартинюк розповів про передумови написання книги та про понад дворічну напружену працю автора в архівах різних відомств.

Чудовим подарунком від Павла Подобіда для фондової колекції міського краєзнавчого музею стала його книга «З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків армії УНР», ілюстровані малюнки військовослужбовців армії УНР та листівки з зображеннями старшин Армії УНР, що ляжуть у основу постійно діючої експозиції «Конотопщина у роки Перших визвольних змагань», робота над створенням якої ведеться науковими співробітниками музею зараз.

Гарним доповненням заходу стала пісня присвячена пам’яті героїв битви під Крутами гурту «Тінь сонця» - «Ніколи не плач» у виконанні Миколи Таскаєва та Валерії Ільченко.

Ми щиро віримо, що пам’ять про наших славетних земляків буде вічно жити в серцях нинішніх та майбутніх поколінь конотопців. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю з Українським інститутом національної пам’яті та благодійним фондом «Героїка». А завдяки наполегливій та самовідданій праці краєзнавців, ім’я кожного з героїв Перших визвольних змагань залишиться навіки вкарбованим в історію нашої держави.