Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Декомунізація в дії PDF Печать
ZABORONENOЗ метою виконання у місті Конотопі Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» видано розпорядження міського голови від 07.12.2015 №329-ОД «Про     реалізацію    у    м.Конотопі     Закону  України    «Про  засудження  комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону  пропаганди їхньої символіки» відповідно до якого забезпечено демонтаж пам’ятників історії та монументального мистецтва, що були розташовані на території міста та пов’язані з періодом радянської доби.

У період з квітня 2015 по лютий 2016 року на території міста забезпечено демонтаж пам’ятників особам, які займали керівні посади в комуністичній партії СРСР, зокрема: пам’ятника Кірову С.М. (в міському парку культури і відпочинку), пам’ятників Радченку С.І. (пр.Миру) та Радченку І.І. (перехрестя вул.Лазаревського та пр.Червоної Калини). Демонтовано інформаційні дошки з наступних об’єктів культурної спадщини: Пам’ятне місце революційних подій (площа Свободи); Будинок, у якому народились і провели дитячі та юнацькі роки революційні діячі брати   Радченки С.І. та І.І. (вул.Г.Тхора) та з Будинку, у якому   3 березня 1917 року відбулось перше легальне засідання Конотопської організації РСДРП (б) (вул.Новікова).

Керівництвом ТОВ «Бета Сервіс» здійснено роботи щодо демонтажу пам’ятників Новікову П.І. та Леніну В.І., що були розташовані на території даного підприємства.

Слід зазначити, що всі завдання передбачені вимогами  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» щодо демонтажу пам’ятників історії та монументального мистецтва, що увічнювали пам'ять про осіб, які займали керівні посади в комуністичній партії СРСР по місту Конотоп виконані у повному обсязі. Маємо надію, що вже в недалекому майбутньому на постаментах з яких колись грізно визирали комуністичні діячі, височітимуть пам’ятники, що прославлятимуть героїчне минуле нашого народу та увічнюватимуть пам'ять про видатних конотопців.