Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Публічна інформація PDF Печать

Доступ до публічної інформації

Оформлення запитів на інформацію

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на інформацію має містити:

  1. ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Порядок реєстрації запитів на інформацію

Запити на інформацію, що надходять на адресу міської ради та виконавчого комітету приймаються в робочі дні з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.15, (в п»ятницю до 16.00),  реєструються в загальному відділі міської ради в робочі дні з 8.00 до 12.00 та з 13.00 до 14.00 (в п'ятницю до 12.00):

  • в каб.116 – від юридичних осіб та фізичних осіб; тел. (054 47) 2 35 61, 2 51 36;

У разі, якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Запити на інформацію можна подати:

  • телефоном: (054 47) 2 35 61, 2 51 36;
  • факсом: (054 47) 2 31 04;
  • поштою: 41600, м. Конотоп, пр.Миру, 8, міськвиконком;
  • електронною поштою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Відповідні форми для заповнення можна отримати  в загальному відділі міської ради (каб №116) та завантажити нижче.

Конструктивний діалог - запорука успіху!

Звернення громадян як правове явище має багатофункціональний характер – це і забезпечення права громадян України на участь в управлінні державними і громадськими справами, це і зворотній зв’язок на діяльність органів публічної влади, це і форма захисту прав і свобод громадянина, це і забезпечення прозорості діяльності органу самоврядування.

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Питання практичної реалізації громадянами права на звернення, наданого їм Конституцією України, регулюється Законом України «Про звернення громадян».                                                                                         Головне завдання виконавчого комітету Конотопської міської ради полягає в тому, щоб забезпечити оперативне реагування на звернення та позитивне вирішення будь-якого питання. Під час проведення особистих прийомів  забезпечуються зручні умови для громадян, які звертаються за допомогою. Діалог влади та громадян повинен бути максимально комфортним для кожного жителя Конотопа. Це важлива складова й державної політики нашої країни.                                                                           За статистичними даними кількість звернень які надійшли у 2 кварталі 2016 року значно зросла в порівнянні з відповідним періодом 2015 року (+312). Протягом 2 кварталу 2016 року зареєстровано 849 звернень громадян, із них: 488 письмових звернень та 361 звернення надійшло під час особистих прийомів. Значна кількість усних звернень говорить про бажання мешканців міста особисто спілкуватися з керівництвом міста під час розгляду їх питань. В основному порушувались такі питання: житлово-комунального господарства (благоустрій територій, ремонт доріг, вартість житлово-комунальних послуг, ремонт житлового фонду, якість комунальних послуг). Залишаються проблемними і питання соціального захисту населення - надання матеріальної допомоги, отримання соціальних виплат, субсидій. Актуальним у 2 кварталі 2016 року було питання компенсації за пільгове перевезення у міському транспорті.

Значна частина звернень надійшла через органи влади вищого рівня, а саме: через Урядову «гарячу» лінію та державну установу «Сумський обласний контактний центр». Відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» вони були переадресовані до виконавчого комітету Конотопської міської ради за територіальною підпорядкованістю. Для більш швидкого реагування на проблеми, які виникають, та оперативного їх вирішення, мешканцям необхідно звертатися до органів виконавчої влади на місцевому рівні.                                     

 

Головне завдання виконавчого комітету Конотопської міської ради полягає в тому, щоб забезпечити оперативне реагування на звернення та позитивне вирішення питань, порушених у заявах, скаргах, пропозиціях, або надання обґрунтованого роз’яснення у разі неможливості задоволення прохання заявника. Основна увага керівництва міської ради, під час проведення особистих прийомів, зосереджена на забезпеченні зручних умов для громадян, які звертаються за допомогою. Прийоми проводяться в приміщенні виконавчого комітету міської ради як в робочий так і в поза робочий час, з виїздом за місцем проживання та трудової діяльності громадян.  Діалог влади та громадян повинен бути максимально комфортним для кожного жителя Конотопа.                                                                                   Щовівторка з 9-00 до 10-00 в приміщені міськвиконкому працює «гаряча» телефонна лінія з керівництвом виконавчого комітету міської ради та цілодобова «Служба 15-06». За інформацією щодо проведення прийомів звертайтесь за адресою : м.Конотоп, пр. Миру,8, каб.№116 (тел.2-51-36) або на офіційний веб-сайт міської ради : radakonotop@ukr.net

Форми для подання інформаційного запиту:

Розпорядження міського голови "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у виконавчому комітеті міської ради та його структурних підрозділах"

Перелік відомостей для службового користування

Механізм здійснення громадського контролю


орядок
складання та подання запитів на публічну інформацію у виконавчому комітеті Конотопської міської ради

Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію

Інструкція з діловодства у виконавчому апараті міської ради

Перелік зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій в м.Конотоп

Перелік зареєстрованих громадських організацій по м.Конотоп