Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

KK

Сайт газети "Конотопський край"

Вільні земельні ділянки PDF Печать

Н о в и н и 

Відділ земельних ресурсів управління економіки Конотопської міської ради інформує про оголошення конкурсу 14.03.2017 з відбору виконавців робіт із землеустрою на земельні ділянки для подальшого продажу їх права оренди на конкурентних засадах.

Мета проведення робіт із землеустрою - виготовлення документації із землеустрою з метою продажу права оренди земельних ділянок ( погодження меж земельної ділянки з суміжними землевласниками та землекористувачами, проведення робіт присвоєння кадастрового номеру земельним ділянкам, внесення відомостей до бази даних Центру державного земельного кадастру; погодження та затвердження документації із землеустрою у встановленому порядку; реєстрація прав земельних ділянок, підготовка інших матеріалів для реалізації земельних ділянок).

Дані про об’єкти землеустрою:

1.Земельна ділянка площею 0,030 га за адресою: м.Конотоп, вул.Успенсько-Троїцька (район АЗС) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі .

2.Земельна ділянка площею 0,040 га за адресою: м.Конотоп, вул.Клубна (в напрямку будинку 119) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі .

2.Земельна ділянка площею 0,040 га за адресою: м.Конотоп, вул.Володимира Великого (в районі мосту ) для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі .

Учасникам конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заява про участь у конкурсі за встановленою формою; копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб-платників податків (або копія сторінок паспорта); згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи-підприємця); копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно зЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи); копія ліцензії); проект завдання на виконання послуг з виконання робіт, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент, перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться 14  березня 2017 року об 11-й годині за адресою: м.Конотоп, пр.Миру, 8, каб.404. Конкурсні пропозиції приймаються до 07 березня  2017.