Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

 

УВАГА! Конкурс авторського постеру: «ЖИВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО!» PDF Печать
123890Місто Конотоп як учасник ініціативи Європейської Комісії, зі сталого енергетичного розвитку міст – Угоди Мерів, усвідомлюючи важливість питання збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання паливно-енергетичних ресурсів, приєднується до Європейського тижня сталої енергії (EUSEW). В рамках Тижня сталої енергії 2019, оголошується конкурс авторського постеру  «ЖИВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО!».

Конкурс проводиться з метою відбору найкращих робіт на тему  енергозбереження та енергоефективності, з яких буде сформовано електронну галерею. Постер-переможець  стане темою бігборду до Тижня сталої енергії 2019 року.Управління економіки Конотопської міської ради запрошує активних мешканців міста  долучитися до конкурсу, підготувати роботи, що висвітлюють особистий погляд на енергозбереження.

Участь у конкурсі можуть приймати всі бажаючі, що проживають або навчаються у м. Конотопі.

На конкурс подаються колективні або індивідуальні напрацювання, для постеру можуть бути використані  малюнки, чорно-білі або кольорові фотографії, фото колажі. Роботи приймаються в  електронному вигляді (формат JPG, JPEG з мінімальним стисненням).

При поданні робіт на конкурс додатково необхідно зазначити:  ім'я, прізвище та по-батькові (повністю) учасника конкурсу;  дату народження;  телефон, E-mail, а також у разі використання матеріалів з мережі Інтернет, вказати посилання на них. У випадку колективної роботи: повна назва закладу, клас/група, контакти представника (телефон, E-mail).

Конкурсні роботи приймаються до 12 червня 2019 року в електронному вигляді  на адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з обов’язковою поміткою в темі листа «ЖИВИ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО!»

Організатор  конкурсу  залишає  за  собою  право   використовувати матеріали в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру), публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатор зобов’язується наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні робіт.