Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

 

14 травня у Конотопській міській раді відбувся семінар з працівниками медичних закладів м. Конотопа та Конотопського району. PDF Печать

Семінар проводився працівниками управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області за участю завідувача сектором Конотопської міської ради з питань охорони здоров’я та праці.

Начальник Конотопського відділення Г.Б.Листопад повідомила присутніх про високий рівень  захворюванності по м. Конотоп та Конотопському району. Назвала показники захворюваності в регіоні у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а також в порівнянні з іншими районами області.

Заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській  області С.І.Мороз наголосила, що управлінням Фонду соціального страхування України спільно з управлінням охорони здоров’я у Сумській області  розроблені та впроваджуються в життя організаційні заходи щодо налагодження співпраці з територіальними лікувально-профілактичними закладами для здійснення ефективного контролю за видатками на матеріальне забезпечення, зокрема, в частині обґрунтованості видачі (продовження) листків непрацездатності. Пріоритетним напрямом роботи визначено роботу на упередження зловживань і неправомірного використання коштів Фонду.

Завідувач сектору перевірки обгрунтованості видачі листків непрацездатності Сумського відділення Н.М.Зарицька зосередила увагу на відповідальності лікарів при видачі листків непрацездатності  застрахованим особам, на недопущенні можливих зловживань з приводу перебування по тимчасовій непрацездатності. Розповіла про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність застрахованих осіб. Підняла питання покращення та відновлення здоров’я застрахованих осіб через направлення їх у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів України.

_DSC3747

Головний спеціаліст відділу страхових виплат та матеріального забезпечення управління Я.М.Харченко розповіла про правильність заповнення листків непрацездатності.

_DSC3740

По закінченні семінару досягнуто домовленості щодо подальших спільних дій працівників управління Фонду з органами охорони здоров’я з питання контролю за видачею та продовженням листків непрацездатності. Медичним працівникам видані методичні рекомендації щодо оформлення медичної документації з метою надання застрахованим особам та потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання матеріального забезпечення, медичних та соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.