Привітання

Конотоп - унікальне місто Сумської області.
Тут славна історія переплелась з індустріальним сьогоденням.
Ми щасливі від того, що виросли в цьому прекрасному місті і працюємо сьогодні для його людей.
Сподіваємось, що за віртуальним знайомством вам обов'язково захочеться відвідати наш Конотоп.
Ми завжди будемо раді новим знайомствам!

Адміністрація міста Конотопа

_______________________

Конотоп  на перехресті шляхів


 

41600 м. Конотоп, просп. Миру, 8, (05447)6-57-00 radakonotop@ukr.net  


Чи підтримуєте Ви об'єднання громад Конотопської міської ради та Підлипенської сільської ради?
 


Верховна Рада України


Офіційне Інтернет-представництво Президента України


Єдина система місцевих петицій

open_budget
Відкритий бюджет міста Конотоп

obl
Сумська обласна державна адміністрація

oblrada
Сумська обласна рада


Сумська міська рада


Асоціація міст України


Урядовий портал

rtax

Державна податкова адміністрація в Сумській області

egovinfua_

Портал «Ми розвиваємо електронне урядування»

kbuapa_ukr

Харківський регіональний інститут державного управління

 

Інформація до уваги споживачів! PDF Печать

originalВідповідно  Закону України «Про  житлово-комунальні послуги», Закону  України «Про  теплопостачання», постанови  Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. №869 «Про  забезпечення єдиного  підходу  до формування  тарифів  на  житлово-комунальні  послуги», із  внесеними  до неї змінами, Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру  цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної  позиції  територіальних громад, затвердженого  наказом   Міністерства регіонального розвитку,  будівництва та житлово-комунального господарства України  від 30.07.2012 р. №390, із внесеними  до нього  змінами, передбачено  коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються населенню, до розміру економічно обґрунтованих витрат.

Підставою для коригування тарифів на теплову енергію  для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів та послуги з централізованого опалення, що надаються населенню, є  зміни  в  діючому законодавстві, а саме: з 1 січня 2019р. відбулось підвищення  розміру мінімальної заробітної плати до 4123,00 грн. згідно статті  8  Закону  України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік» № 2629-VIII  від 23.11. 2018 року, значне  підвищення  ставки  екологічного податку за  викиди в  атмосферне повітря забруднюючих  речовин згідно статті 243.1,  243.4 «Податкового кодексу України» № 2755-VI від 02.12.2010 року зі змінами та  підвищення вартості  електричної енергії  для промислових споживачів,  постачальником  якої  є  ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», згідно Ліцензійних умов провадження господарської  діяльності з постачання електричної енергії та постанови  НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» зі змінами, на підставі постанови НКРЕКП від 11.12.2018 № 1880 «Про встановлення тарифу на послуги постачальника універсальних послуг».

Діючі тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів і тарифи на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню, встановлені рішенням виконавчого комітету Конотопської міської ради від 26.11.2018 №323 і набули чинності з 15.12.2018 року.

Переглянути структуру тарифів.